Przeżycia Mistyczne. Tajemnica Mszy Świętej, Opatrzność Boża

religia
krucheciastka

Patrycja | 2017-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Ta malutka książeczka to bardzo piękne świadectwo spotkania człowieka z Bogiem. Narusza pokłady uczuć, porusza i skłania do miłości, miłosierdzia, wdzięczności. Uczy tego, co jest ważne w czasie Mszy Świętej, co znaczą poszczególne jej fragmenty i na co należy zwracać uwagę. Ponadto, zawiera świadectwo dotyczące śmierci człowieka, podkreśla jak ważna jest spowiedź, i jak należy się dobrze spowiadać.
To bardzo piękna książeczka. Wybija człowieka z gnuśności i otępienia, pobudzając, aby wszystko czuł bardziej i głębiej: uczestnictwo we Mszy Świętej, spowiedź, relacje z innymi ludźmi.