Wiedźmy z Bajkowa

Wydawnictwo: Art Colony
9781908521965
dla dzieci
Maciej448

Spotkanie z łagodnością kolorowej bajki my, dorośli odczuwamy jak świeże tchnienie wiosny, tej pory roku w której stwarza się wszystko nowe. Noszące imiona kwiatów wiedźmy w naszej bajce ubarwiają kolorową różnorodnością postaci i poczynań powstający świat naszego dziecka. Są tak dobrymi czarodziejkami, że miano wiedźma odbieramy poprzez ich uczynki jako zaszytne i godne naśladowania. Książka...

Książka "Wiedźmy z Bajkowa"
- zawiera 160 stron
[ 80 stron po polsku i 80 stron po angielsku ]

źródło opisu: www.ac-ip.com/book/show_book_for_user/113

źródło okładki: www.ac-ip.com/book/show_book_for_user/113

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!