365 afirmacji na spełnione życie

Wydawnictwo: Kos
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ich freue mich auf jeden tag
83-86757-06-X
poradniki
Maria Grzelak

Pozytywne myślenie może zmienić codzienną egzystencję. Obcowanie z tą książką ulepszy Twoje życie. Napisana poetyckim językiem wprowadzi Cię w świat, w którym chciałbyś żyć. Polecamy ją również jako prezent dla najbliższej osoby.

źródło opisu: KOS

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/365-afirmacji-na-spelnione-zycie/

asia | 2014-01-28
Na półkach: Przeczytane, Bookcrossing

Dostałam tę książkę w prezencie - już nie pamiętam od kogo, ani z jakiej okazji. Nie podobała mi się, nie przepadam za radosnym pozytywnym myśleniem i za dziękowaniem za wszystko z osobna. Problem tkwi więc we mnie, a nie w książce ;)
Uwolnię swój egzemplarz w ramach bookcrossingu - z nadzieją, że spotka Właściwego Czytelnika!

Ewelina | 2016-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2016