Norwegia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Praktyczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal

Wydawnictwo Pascal przedstawia aktualizację przewodnika po Norwegii z nową okładką. Specjalny, lekki papier sprawia, że książka jest jeszcze bardziej poręczna i praktyczna, a dzięki dużej, rozkładanej mapie zawsze dotrze się do najciekawszych miejsc w kraju. NORWEGIA to zapierająca dech w piersiach surowa przyroda - malownicze fiordy, tajemnicze wyspy i białe noce. Pod wieloma względami to...

NORWEGIA to zapierająca dech w piersiach surowa przyroda - malownicze fiordy, tajemnicze wyspy i białe noce. Pod wieloma względami to najpiękniejszy kraj na świecie!

Praktyczny Przewodnik po Norwegii to setki niezbędnych informacji o tym fascynującym kraju, zebranych przez polskiego autora z myślą o polskim turyście.

• Dzięki dużej, rozkładanej mapie szybko się zorientujesz, gdzie dotrzeć, co zobaczyć i gdzie się zatrzymać na dłużej.
• Szczegółowe mapki i plany doprowadzą cię do celu.
• Łatwo znajdziesz nocleg czy przytulną restaurację.
• Nie przegapisz ważnych imprez, koncertów i barwnych festynów.
• Dotrzesz do zakątków i ciekawostek, o których nie słyszeli nawet miejscowi.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1414

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1414