Wielka Księga Modeli LEGO®

978-83-253-1161-2
lego, klocki, zabawki
albumy
Agnieszka

Wielka Księga Modeli LEGO® to ilustrowany skarbiec ponad 500 pomysłów, wskazówek i sztuczek, dzięki którym będziesz mógł tworzyć własne budowle. Średniowieczne zamki, intergalaktyczne statki kosmiczne, budzące grozę okręty pirackie i podniebne odrzutowce, to tylko niektóre z modeli wykreowanych przez fanów LEGO, jakie znajdziesz w tej książce. Zainspiruj się nimi, uwolnij swą wyobraźnię i stań...

Zainspiruj się nimi, uwolnij swą wyobraźnię i stań się jeszcze lepszym budowniczym LEGO! Budowanie z klocków LEGO to nieskończenie kreatywna zabawa dla wielbicieli LEGO w każdym wieku!

źródło opisu: http://www.ameet.pl/prod_1775.html

źródło okładki: http://www.ameet.pl/prod_1775.html

Fani Lego na pewno się z tej książki ucieszą bezwarunkowo. U nas była sposobem na ożywienie pudeł z klockami - podziałało przez jakiś czas.
Książka zawiera mnóstwo pomysłów na różne budowle - pomysłów, bo nie ma w niej schematów ani gotowych planów. Są podpowiedzi, jak coś zbudować, są prezentacje imponujących budowli.

Pełna wersja recenzji:

Aniaxxp | 2014-06-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 2014 rok

Książka ta jest wręcz pozycją obowiązkową dla fanów LEGO. Na kartkach tego tytułu mamy multum pięknych obrazków wraz z podpisami i wskazówkami. Książka podzielona jest na 6 działów,każdy poświęcony czemuś innemu (środki transportu, miasto i wieś, świat przygód itp. itd.), dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oprócz tego po każdym "dziale" mamy strony poświęcone na "poznanie budowniczego" (czyli osoby, która tworzyła budowle dla tego działu) w postaci bardzo przyjemnego wywiadu. Książkę tą polecam starszym jak i młodszym. Nie ogranicza ona kreatywności dziecka, ponieważ mamy tutaj tylko i wyłącznie pomysły i wskazówki, dzięki czemu każdy może spróbować swoich sił. Głównym minusem książki jest cena, lecz poza tym nie ma tutaj wad. Serdecznie polecam :D