Leki roślinne w profilaktyce i terapii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
8320017572
korrin

Terapia lekami roślinnymi cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Autorzy, specjaliści z tej dziedziny, omówili znaczenie środków pochodzenia roślinnego w profilaktyce i lecznictwie, uwzględniając aktualne wyniki badań krajowych i zagranicznych. Pierwsze wydanie książki z 1984 r. zostało wyróżnione Nagrodą Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Treść obecnego, II wydania, po uwzględnieniu uwag i opinii Czytelników, została uzupełniona i poszerzona o nowe rozdziały. Niniejsze wydanie książki powinno spotkać się z uznaniem nie tylko lekarzy i farmaceutów, lecz także szerokiego kręgu sympatyków ziołolecznictwa.

źródło opisu: Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 1993

źródło okładki: http://chomikuj.pl/InnaZaDnia