Cudowna kuracja

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Prospero's Daughter
Romans historyczny
AnnaJudd

Morgan Pearce spłaca honorowy dług, pomagając spisywać pamiętniki słynnemu generałowi. Na czas pracy nad książką musi wyjechać z Londynu, ale choć nie cieszy się z pobytu na wsi, przyznaje, że wypielęgnowana rodowa siedziba generała ma swoje uroki. Podczas jednego ze spacerów Morgan spotyka w parkowej alejce tajemniczą młodą kobietę w fotelu na kółkach. Jest to Miranda, sparaliżowana po...

Podczas jednego ze spacerów Morgan spotyka w parkowej alejce tajemniczą młodą kobietę w fotelu na kółkach. Jest to Miranda, sparaliżowana po wypadku, w którym zginęli jej rodzice. Zaniedbana przez bliskich i rozgoryczona, samotnie spędza czas. Jest zaskoczona zainteresowaniem Morgana i początkowo odrzuca jego awanse, ale kiedy starania nowego znajomego sprawiają, że zaczyna się zmieniać zarówno jej ciało, jak i dusza, postanawia oddać się miłości.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=45477

Kachusek | 2017-03-09
Przeczytana: 08 marca 2017

Dawno nie czytałam tak misternie skonstruowanego romansu historycznego. Może i jest przewidywalny, ale fabuła ciekawa, lekkie pióro, więc czyta się miło i przyjemnie. Do tego mądre opisy, trochę psychologii odnośnie stanu niepełnosprawności. Nie ma banałów, ani niesmacznych scen erotycznych rodem z Harlequinów. Za to gwarantowany jest dobry humor i zabawne zakończenie :)

kotekv88 | 2014-09-18
Przeczytana: 03 maja 2014

Bardzo polecam książke, przeczytane w jeden dzien;-)

Koparra | 2017-08-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2017