978-83-257-0495-7
literatura polska
Ursa

Hans Semberek jest przystojnym młodzieńcem, który pewnego dnia odkrywa mroczną rodzinną tajemnicę. Podróż do Sandomierza i otwarcie srebrnej szkatuły rozpoczyna nieprzewidywalny ciąg wypadków, nad którymi młody Semberk nie będzie miał już żadnej kontroli. Trzymasz w ręku książkę o grzechu, opętaniu, kłamstwie i... miłosierdziu. Dasz radę to przeczytać? Trzymam kciuki, bo z tej walki możesz...

Trzymasz w ręku książkę o grzechu, opętaniu, kłamstwie i... miłosierdziu. Dasz radę to przeczytać? Trzymam kciuki, bo z tej walki możesz wyjść zwycięsko!

źródło opisu: http://www.wds.pl/

źródło okładki: http://www.wds.pl/

Książka podobała mi się bardzo i nie mogłem się od niej oderwać. Czyta się to jak niezłą fantastykę, sądząc jednak po tym, kto książkę wydał, myślę, jej cel był jasny i rzeczywistość w niej opisaną nie wszyscy uznają za fikcję. Myślę, że ta lektura może skłonić każdego do zadania sobie pytania o wiarę, o to w co się wierzy, w Kogo się wierzy, komu chce się powierzyć własne życie...Widzimy tu także ludzkie decyzje i wybory oraz ich konsekwencje
Książka nie moralizuje, raczej uwrażliwia. Czyta się dobrze i szybko - ale warto ją przemyśleć

Gęgusia | 2013-02-08
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Książka jest super. Przeczytałam ją już kilka dni temu ale wciąż jestem pod wrażeniem. Niecierpliwie czekam na zapowiadany ciąg dalszy.