Meg. Potwór z głębin

Meg: A Novel of Deep Terror
83-7183-149-8
rekiny, megalodon
torebka

Podczas wykonywania ściśle tajnej misji w najgłębszym rowie Pacyfiku Jonas Taylor znalazł się oko w oko z największym i najokrutniejszym drapieżnikiem w historii świata zwierząt – ogromnym prehistorycznym rekinem, megalodonem. Zdiagnozowany przez lekarzy jako człowiek załamany nerwowo, cierpiący na szok pourazowy, Taylor nie potrafi zapomnieć o morskich głębinach, w których omal nie stracił...

Zdiagnozowany przez lekarzy jako człowiek załamany nerwowo, cierpiący na szok pourazowy, Taylor nie potrafi zapomnieć o morskich głębinach, w których omal nie stracił życia. Jako paleontolog poświęca całe lata na badania naukowe, wykłady i publikacje na temat możliwości tego, iż megalodon nadal żeruje w najgłębszych otchłaniach oceanu.

Na prośbę starego przyjaciela Jonas decyduje się tam powrócić. Nurkując głębiej niż kiedykolwiek przedtem, zmierzy się z czymś bardziej przerażającym niż mógł sobie wyobrazić – z czymś, co sprawi, że morska toń zabawi się na kolor krwistej czerwieni.

Naprawdę trudno się oderwać od lektury tej porywającej i przerażającej zarazem historii!

Bartek | 2015-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2015

Ciężkie pióro, słabiutkie dialogi i opisy. Niestety książka jest równie tandetna jak jej okładka.

Mononoke | 2013-05-07
Na półkach: Przeczytane, Horror

Mniej prawdopodobne od kultowych szczęk, ale bardziej ambitna historia.

HankaFiranka | 2016-07-06
Na półkach: Az nuuuuda, Przeczytane