Zaprzyjaźnij się z klientem. Jak skutecznie i z zyskiem zarządzać sprzedażą

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse
Jacek

Klient jest najważniejszy, klient nasz pan, odpowiedz na oczekiwania klienta - takie marketingowe mantry słyszałeś nie raz. Łatwo powiedzieć i... dzięki tej książce... nie tak trudno wykonać. Zajrzyj do środka, a będziesz wiedział, jak sprawić, by klient zainteresował się twoją ofertą i został z tobą na długo. Autorzy, eksperci w dziedzinie konsultingu i tworzenia strategii marki,...

Autorzy, eksperci w dziedzinie konsultingu i tworzenia strategii marki, szczegółowo opisują etapy dobrego planowania marketingowego i udzielają wielu praktycznych porad, dzięki którym:

zdefiniujesz grupę docelową i poznasz potrzeby swoich klientów,
odkryjesz rentowne obszary działalności twojej firmy,
umiejętnie wypromujesz swoją markę,
staniesz się wiarygodny dla swoich klientów,
klient zostanie z tobą na długo.
Adresaci:
Książka podpowiada zarówno menedżerom z korporacji, jak i szefom małych firm, jak poznać własnych klientów i dowiedzieć się, czego potrzebują. Pomoże to zwiększyć przychody i odnieść sukces.

Jest tylko jeden szef. Klient.
Sam Walton

źródło opisu: http://www.hbrp.pl/sklep/index.php?cat=55&prod=476