Sycylia

Wydawnictwo: Wiedza i Życie

Sycylia - najpopularniejsza włoska wyspa. Słynie z ciągle czynnego wulkanu Etna, sycylijskiej mafii i najlepszego spaghetti. Turystów przyciąga bogactwem zabytków i odkryć archeologicznych z czasów Państwa Rzymskiego, a także wspaniałą przyrodą oraz tradycyjną kuchnią. Przewodnik pokazuje najciekawsze zabytkowe budowle w postaci trójwymiarowych przekrojów odkrywających detale sztuki i architektury. Ponad 700 kolorowych fotografii prezentuje wszystkie uroki wyspy. Z tym przewodnikiem warto zwiedzić Sycylię nawet, gdy wyjazd jest niemożliwy.

Marta | 2014-09-26
Niwemang | 2013-05-25