Błyszcząca Plaża

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczne królestwo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Secret Kingdom: Glitter Beach
978-83-7739-915-6
paulasocho

Noc świętojańska to najbardziej magiczna noc w roku!Właśnie wtedy wszystkie wróżki z baśniowej krainy gromadzą się na Błyszczącej Plaży. Tam odradzają się ich czarodziejskie siły, które będą służyć królestwu przez następny rok. Jednak złośliwa królowa jest niedaleko… Przed Elą, Zuzą i Jaśminą kolejne odpowiedzialne zadanie. "Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda...

"Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód.

źródło opisu: Wydawnictwo Hachete 2012

źródło okładki: www.hachette.com.pl