Dolina snów

Wydawnictwo: Hachette
7 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Smoki z Doliny Snów przestały wytwarzać senny pył. Elza, Zuza i Jaśmina natychmiast się domyśliły, że musi za tym stać złośliwa królowa. Czy dziewczynkom uda się znaleźć sposób, aby pomóc smokom i zebrać senny pył potrzebny do uzdrowienia króla Wesołka?

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl/p,magiczne-krolestwo-dolina-snow,1189.html

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/p,magiczne-krolestwo-dolina-snow,1189.html

A dziś kolejna ciekawa propozycja dla wszystkich maluchów, które uwielbiają świat magii, wróżek, efów, jednorożców, smoków i w ogóle wszystkiego co niesamowite i nieprawdopodobne. Tym razem mam przyjemność zabrać Was do Magicznego Królestwa, w którym tych postaci nie brakuje. I z pewnością przygody tych trzech dziewczynek zainteresują każdego małego czytelnika.

Jaśminka, Ela i Zuza to przyjaciółki, które od pewnego czasu miały pewien wspólny sekret. Znały przejście do Magicznego Królestwa. Zaczarowanego miejsca pełnego bajkowych stworzeń, w którym przeżywają niesamowite przygody. Bowiem miejsce to zostało zagrożone przez Jej Złośliwość. Czyli siostrę obecnego króla Magicznej Krainy, która poprzysięgła, że uprzykrzy życie wszystkim jego mieszkańcom. Rozzłoszczona królowa rzuciła czar na swego brata podając mu zatrute ciastko. Sprawiło ono, że Król Wesołek zaczął zmieniać się w żabę.

Nic jednak straconego. Bo urok złej królowej można cofnąć podając mu pewien eliksir. Ale najpierw...

lovestoryberry | 2015-09-28
Przeczytana: 01 lutego 2014

Mam całą serię tych książek! Jest super polecam

Sara | 2016-08-30
Strzelba | 2015-12-29