Wyspa Chmur

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczne królestwo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Secret Kingdom: Cloud Island
978-83-7739-906-4
paulasocho

W trzeciej części swoich przygód Ela, Zuza i Jaśmina lądują na puszystych chmurach wysoko nad Magicznym Królestwem. Ale mają zabawę! Bardzo szybko okazuje się jednak, że złośliwa królowa planuje raz na zawsze zniszczyć to cudowne miejsce. "Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz...

"Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód.

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette 2012

źródło okładki: www.hechette.com.pl