Dolina Jednorożców

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczne królestwo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Secret Kingdom: Unicorn Valley
978-83-7739-905-7
paulasocho

Przed Tobą kolejne spotkanie z tzrma przyjaciółkami - Elą,Zuzą i Jaśminą. Wszystkie są bardzo przejęte ponowną wizytą w Magicznym Królestwie. Tym razem złośliwa królowa zastawiła zdradziecką pułapkę w Dolinie Jednorożców. Czy dziewczynkom uda się uratować krainę przed atakiem łakomych gąsiennic? Magiczne królestwo to nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej:...

Magiczne królestwo to nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette 2012

źródło okładki: www.hachette.com.pl

Smerfnawisnia | 2015-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2015

Bardzo ciekawa seria magicznych opowiadań dla dziewczynek.

Sara | 2016-08-30
kasiar78 | 2016-03-10