Syrenia Rafa

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczne królestwo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette Polska
Secret Kingdom: Mermaid Reef
978-83-7739-913-2
paulasocho

W czwartej części niesamowitych przygód Eli, Zuzy i Jaśminy przeniesiesz się w niezwykły świat morskiej otchłani. Czy dziewczynki zdołają ocalić przyjaciół i uratować ich krainę przed czarami złośliwej królowej?

"Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód.

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette 2012

źródło okładki: www.hachette,com,pl

Korinne345 | 2012-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2012

naprawdę fajna książka. jak ją zaczełam czytać to odrazu przeniosłam się w ten bajkowy świat. nie usłyszałam nawet jak tata mnie wołał na obiad

Kornelia