Energia kształtów

Wydawnictwo: Ravi

Fizyczne środowisko oddziałuje na nas na wiele sposobów. Jednym z nich jest wpływ kształtów otaczających nas przedmiotów i przestrzeni. Powszechny podziw wzbudzają właściwości proporcji egipskich piramid, lecz nie mniej intrygujące są własności i innych opisanych tu kształtów, których oddziaływanie bada radiestezja. Autor objaśnia specyfikę wpływu m. in.: podstawowych figur geometrycznych, piramid, krzyża egipskiego, spirali, symbolu Jin‚Jang. Poruszane są też problemy psychologii widzenia, konturów subiektywnych i medytacji z kształtami rozwijającymi paranormalne zdolności człowieka

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b2503-energia-ksztaltow.htm

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!