Zgłosuj na książki roku 2017

Z dziejów kryzysu państwowości polskiej u schyłku XVII i w XVIII wieku. Postulaty badawcze

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Rococo"
historia
bachu

Teksty, które zawiera publikacja są skrócona wersją wystąpień z sesji naukowej, pt. "Kryzys państwowości polskiej u schyłku XVII i w XVIII wieku", która odbyła się 6 XII 1996 roku. Zamieszczono tutaj wystąpienia: Janusza Bylińskiego, Jacka Kaniewskiego, Michała Komaszyńskiego, Aleksandry Skrzypietz, Jana Kwaka, Jacka Kurka, Janusza Dorobisza, Józefa Długosza, Jana Rzońca, Maacieja Kucharskiego, Dariusza Nawrota, Jana Seredyka i Marka Nity.

źródło opisu: własne

źródło okładki: własne