Hemoroidy. Poradnik dla pacjentów.

Wydawnictwo: MedPharm Polska
zdrowie, medycyna

Temat, który może być wstydliwy dla większości osób, został przedstawiony w sposób przystępny, językiem niemedycznym, zrozumiałym dla wszystkich. Jest to szczególnie trudne, gdy stara się wyjaśniać złożone mechanizmy rozwoju choroby hemoroidalnej, powstawania przetok okołoodbytniczych czy też szczelin odbytu. Poradnik ten jest wynikiem wieloletniej pracy dr. Wullinka w ambulatorium chorób żylnych i hemoroidalnych.