WOW! Ilustrowana encyklopedia zwierząt

Wydawnictwo: G+J
978-83-7596-087-7

Książka "WOW. Ilustrowana Encyklopedia Zwierząt" otrzymała nominację jury dziecięcego do Nagrody DONG 2010 Encyklopedia inna niż wszystkie! WOW! Tu jest mnóstwo niezwykłych rzeczy – od cudacznych skorupiaków po niesamowite pajęczaki, od kamuflażu po współzawodnictwo. Wszystko przedstawiono w niespotykany dotąd sposób, łączący zalety przeglądarki internetowej, wizyty w muzeum przyrodniczym i...

Encyklopedia inna niż wszystkie!
WOW! Tu jest mnóstwo niezwykłych rzeczy – od cudacznych skorupiaków po niesamowite pajęczaki, od kamuflażu po współzawodnictwo. Wszystko przedstawiono w niespotykany dotąd sposób, łączący zalety przeglądarki internetowej, wizyty w muzeum przyrodniczym i największego zoo na świecie. Różnorodność tematów, setki zdjęć, tysiące słów, nieprzebrane ilości fascynujących rzeczy do odkrycia i zbadania... Wszystko to i o wiele więcej znajdziesz w niesamowitej encyklopedii zwierząt.
Uważaj, wciągnie cię!

źródło opisu: gjksiazki.pl