Twój nastolatek. Zdrowie i dobre samopoczucie

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320028108
poradniki

Znakomite kompendium dotyczące zagadnień zdrowia i psychiki młodzieży między 11. a 18. rokiem życia. Zdaniem recenzentki i jednocześnie redaktora naukowego polskiego wydania, prof. Barbary Woynarowskiej, jest to publikacja o sztuce towarzyszenia młodym ludziom w dorastaniu, która we współczesnym świecie jest wyjątkowo trudna. Rodzice znajdą tu wiele rzetelnych informacji o przyczynach i mechanizmach niepokojących reakcji u ich dorastających dzieci oraz dużo praktycznych wskazówek i rad dotyczących ich zdrowia.Odbiorcy: nauczyciele, wychowawcy, rodzice

Kamulka84 | 2010-04-16
Przeczytana: 2007 rok

Wyczerpująca lektura dot. możliwych zagrożeń życia nastolatków. Obszernie omówione zagadnienia m.in. najczęstszych chorób, uzależnień. Przykłady postępowań wychowawczych. Polecam nie tylko jako podręcznik akademicki, ale także dla każdego rodzica!

Na półkach