Podróże Twoich marzeń. Niezapomniane miejsca na Ziemi

Dream Destinations
978-83-7495-920-9
albumy
Ursa

- czarowne miasta Europy - od brukowanych uliczek Paryża i krętych kanałów gotyckiej Brugii, do słynnej La Rambla w Barcelonie i monumentalnej architektury Rzymu - piękno natury Kapadocji, bujna fauna wysp Galapagos i lasu deszczowego Amazonii i wspaniała sceneria Parku Narodowego Yellowstone - niewiarygodne pradawne miejsca, jak Petra, Machu Picchu i Chiński Wielki Mur - każde o własnej,...

- niewiarygodne pradawne miejsca, jak Petra, Machu Picchu i Chiński Wielki Mur - każde o własnej, niepowtarzalnej historii
- ponad 100 olśniewających fotografii
- mapki pokazujące każde z miejsc oraz ramki z poradami dla turystów, dające praktyczne wskazówki, kiedy miejsce odwiedzić, na co zwrócić uwagę i co tam robić

Czy jesteś gotów do drogi, czy tylko szukasz inspiracji, książka ta ukaże ci najlepsze atrakcje turystyczne naszej planety. Podróże twoich marzeń to zapierający dech w piersiach przewodnik po najbardziej fascynujących, romantycznych i niezapomnianych miejscach na Ziemi. Od "obowiązkowych" dzieł człowieka, jak Stonehenge, Wenecja czy Tadź Mahal, do wspaniałości natury, jak Wielka Rafa Koralowa, Monument Valley i wodospad Iguacu. Mary-Ann Gallagher okrąża glob, prezentując 50 budzących podziw miejsc.

źródło opisu: muza.com.pl

źródło okładki: muza.com.pl