Przewodnik po Starożytnym Egipcie

Tłumaczenie: Maciej G. Witkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "'Visitor's Guides' Series". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bellona
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Visitor's Guides: Ancient Egypt
83-11-09647-3
przewodnik, starożytny Egipt
historia
moni90

Jeśli chciałbyś zwiedzić starożytny Egipt, koniecznie weż ze sobą ten przewodnik. Podróż ta przybliży Ci życie Egipcjan w czasach Ramzesa II. Przewodnik zawiera mnóstwo informacji o ich pracy, sztuce, bogach, religii, władcach. Znajdziesz tu także porady praktyczne: gdzie zanocować, co jeść i pić, jak się zachować w różnych sytuacjach.

moni90 | 2012-10-13
Przeczytana: 2006 rok

Bardzo dobry przewodnik, dzięki niej zrobiłam stronę o starożytności :D. Bardzo przydatna książka, wiele ciekawostek, idealna dla młodczych czytelników, aby zachęcić ich do historii.