Let's Sing! Friends and Family!

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Witamy w świecie Disneya! Każda z książek z innowacyjnej serii „Disney English. Let's Sing!” zawiera osiem specjalnie opracowanych piosenek, które doskonale nadają się do nauki podstawowych angielskich słów i zwrotów. Dzieci nie będą mogły oderwać się od wesołych, wpadających w ucho melodii, a praktyczne ćwiczenia, zadania i gry sprawiają przyjemność całej rodzinie, przy okazji idealnie uzupełniając wybrane zagadnienia.
Na załączonej płycie CD znajduje się osiem piosenek z książki oraz ich wersje karaoke, dzięki czemu rodzice i dzieci mogą wspólnie śpiewać. Seria „Disney English” zapewnia kreatywną i atrakcyjną naukę języka angielskiego poprzez zabawę.

Twoje ulubione postacie z filmów Disneya zapraszają do wspólnego śpiewania, nauki i zabawy!

Po sukcesie pierwszej książeczki z serii Let's Sing w naszym domu koniecznie musiała znaleźć się kolejna. Alicji bardzo spodobała się ta zabawa, a przy okazji mała nauczyła się wielu słówek, które z pewnością jej się przydadzą. Teraz podczas śpiewania znanych nam już dobrze utworów moje dziecko utrwala sobie poznane wcześniej wiadomości :)

Tak więc tym razem tematyka książki dotyczyć bedzie rodziny i przyjaciół, czyli rozpoczęłysmy zabawę z częścia Friends and Family.

Podobnie jak w poprzedniej części zanim poznamy dany utwór najpierw mamy okazję zapoznać się z podstawowym słownictwem zawartym w utworze. A po zaśpiewaniu jest także czas na zabawę. Tak więc, jak widzicie układ tej lektury nie rożni się niczym od poprzedniej pozycji. Tutaj jednak maluch ma okazję zapoznać się z kolejnymi słówkami dzięki, którym jego słownictwo stanie się znacznie bogatsze.

Książki z serii Let's Sing! z cała pewnością spodobają się dzieciaczkom. Przede wszystkim miła dla oka i bardzo kolorowa szata...

Na półkach