Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Poltext
978-83-8884-063-0
nieruchomości
biznes, finanse

Publikacja dostarcza wiedzy ekonomicznej i prawnej kandydatom na zarządców i osobom wykonującym już ten zawód, właścicielom i administratorom obiektów oraz studentom kierunków związanych z inwestowaniem, gospodarowaniem i obrotem nieruchomościami. Pozwoli im poznać metody i środki realizacji celów technicznych i ekonomicznych, podstawowe regulacje prawne, zasady i narzędzia zarządzania...

zasady i narzędzia zarządzania obiektem i najmem, techniki informatyczne oraz sposoby zabezpieczania się przed ryzykiem.

źródło opisu: Poltex, 2004

źródło okładki: http://www.poltext.pl/b318-wprowadzenie-do-zarzadz...»

Książkowa-Fantazja | 2013-03-10
Przeczytana: 05 listopada 2012

"Wprowadzenie do zarządzania nieruchomością" pod redakcją Marka Bryxa dostarcza wiedzy ekonomicznej i prawnej zarówno osobom wykonującym już ten zawód, jak i studentom. Publikacja pozwala poznać metody ekonomiczne, jak i techniczne, a także podstawowe regulacje prawne, zasady i narzędzia, które pozwalają zarządzać obiektem. Wszystko napisane jest przejrzyscie i zrozumiale.

Aneczka | 2013-01-13
ell | 2017-11-11