Zgłosuj na książki roku 2017

Inwestycje w nieruchomości

Książka jest przypisana do serii/cyklu "NIERUCHOMOŚCI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Poltext
biznes, finanse
Alf

Trzecia pozycja z serii NIERUCHOMOŚCI poświęcona jest ekonomicznym, organizacyjnym i prawnym aspektom przeprowadzania inwestycji w sferze nieruchomości. Autorzy prezentują strategie i politykę inwestycyjną, specyfikę inwestowania w nieruchomości, ryzyko i efektywność tych przedsięwzięć, ich podstawy prawne oraz zasady kierowania procesem inwestycyjny.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Własne