Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości

Okładka książki Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości Agnieszka Piesto, Daniel Piesto
Okładka książki Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości
Agnieszka PiestoDaniel Piesto Wydawnictwo: Lexa sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
Lexa sp. z o.o.
2017-12-01
2017-12-01
nieruchomości inwestowanie inwestycje biznes

Okładka książki Kryzysoodporność Jan Fijor, Rafał Gnatiuk, Mikołaj Hewelt, Jacek Orzeł, Agnieszka Piesto, Daniel Piesto, Ronald Szczepankiewicz
Kryzysoodporność Jan Fijor, Rafał Gn...

Bardzo ciekawa pozycja .
Po przeczytaniu dostałem dużo rzetelnych informacji .
Serdecznie polecam tę pozycje

Bardzo ciekawa pozycja .
Po przeczytaniu dostałem dużo rzetelnych informacji .
Serdecznie polecam tę pozycje

Książka skierowana przede wszystkim do wynajmujących. Kilka praktycznych wskazówek, dobrze się czyta. Ciekawa dla początkujących. Dla bardziej zaawansowanego nic odkrywczego.

Książka nie wnosi żadnej nowej wiedzy dla osób, które mają już kilka podobnych lektur przeczytanych. Mniej więcej 1/3 to historie z najemcami, które raczej pasują do luźnej pogawędki niż do poradnika. Większość z nich można streścić w zdaniu: jeżeli zapowiadają się kłopoty to nie warto takiemu najemcy wynajmować, a jeśli już mamy z nim podpisaną umowę, to jak najszybciej należy ją rozwiązać.

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy interesują się tematem inwestowania w nieruchomości ale nie tylko. Napisana przyjemnym językiem z ciekawymi i zabawnymi anegdotami, pomocnymi radami i przestrogami nie czyta się jak zwykły poradnik. Bardzo przyjemna lektura!

Można przeczytać.
Nie jest to wybitna pozycja ale jest kilka wartościowych informacji.
Reszta to przemyslenia Państwa Piesto i anegdotki o najemcach.

Można przeczytać.
Nie jest to wybitna pozycja ale jest kilka wartościowych informacji.
Reszta to przemyslenia Państwa Piesto i anegdotki o najemcach.

Bardzo ciekawa i pomocna zwłaszcza jak ktoś zaczyna i chce zdobyć należytą wiedzę
Myślę że warto ją przeczytać ;)

Myślę że warto ją przeczytać ;)

• Nieruchomosci
  • Nieruchomości