WSZYSCY KŁAMIĄ Nie daj się oszukać!

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
978-83-7489-379-4
Psychologia, manipulacja, kłamstwo
Daria

Czy wiesz: • jak rozpoznać kłamstwo, czytając mowę ciała? • ile razy kłamiemy w ciągu 10 minut rozmowy? • jak skłonić kłamcę do przyznania się do winy? Na te i wiele innych pytań odpowiada ta książka. Autor pokazuje, jak identyfikować i demaskować kłamstwo w różnych obszarach życia: w związkach, w pracy, na sali przesłuchań czy w polityce. Omawia symptomy towarzyszące kłamstwu: ekspresje...

Czy wiesz:
• jak rozpoznać kłamstwo, czytając mowę ciała?
• ile razy kłamiemy w ciągu 10 minut rozmowy?
• jak skłonić kłamcę do przyznania się do winy?

Na te i wiele innych pytań odpowiada ta książka. Autor pokazuje, jak identyfikować i demaskować kłamstwo w różnych obszarach życia: w związkach, w pracy, na sali przesłuchań czy w polityce. Omawia symptomy towarzyszące kłamstwu: ekspresje mimiczne, mikroekspresje i mowę ciała, a także techniki stosowane przez osoby mijające się z prawdą. To doskonały przewodnik po kłamstwie!

źródło opisu: http://www.gwp.pl/10148,wszyscy-klamia-nie-daj-sie-oszukac-.html

źródło okładki: http://www.gwp.pl/10148,wszyscy-klamia-nie-daj-sie-oszukac-.html

Tyśka | 2016-01-12
Na półkach: 2016
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Autor przekazuje nam podstawowe informacje z zakresu rozpoznawania kłamstwa i odczytywania emocji. W książce zawarte są przykłady obrazujące przekazywaną wiedzę, przez co czyta się ją lekko i przyjemnie (jak na pozycję popularnonaukową;)).

lookingforhappiness | 2014-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Jak łatwo rozpoznać czy ktoś kłamie? Aby się tego dowiedzieć trzeba zapisać się na odpowiedni kurs. "Wszyscy kłamią" autorstwa Jarosława Świątka daje tylko wskazówki na co należy zwrócić uwagę, gdy mamy do czynienia z kłamcą. W dodatku trafnie obrazuje podstawowe emocje ludzkie. Jednak to tyle, tutaj kończy się zasięg książki. Dalsze ćwiczenie przedstawionych technik należy już do nas. Plusem są ciekawe historie, na których podstawie autor podaje przykłady, lecz zajmują one znaczną część książki.

lusia4221 | 2017-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2017