The World of the Newborn
noworodek, matka, ciąża
Dorota

Co czuje dziecko w łonie matki przed narodzeniem? Jak przeżywa poród? Co widzi i słyszy, jak odczuwa smaki i zapachy po narodzeniu? Jak przebiega jego rozwój umysłowy, emocjonalny i społeczny? Na te i wiele innych pytań daje odpowiedź ta fascynująca książka, napisana prostym, komunikatywnym językiem, a zarazem zawierająca wiedzę na najwyższym poziomie naukowym. Autorzy obalają niektóre zakorzenione w powszechnej świadomości mity i udzielają cennych rad praktycznych.

lorelka | 2014-02-06

Czytam tę książkę już chyba po raz czwarty, żeby dobrze zrozumieć moje mające się niedługo narodzić dziecko. Książka świetnie opisuje, jak noworodek i niemowlę widzi, słyszy i czuje świat; podanych jest wiele przykładów eksperymentów (oj nie wszystkie można by dziś przeprowadzić).

Marlena | 2015-09-25
Na półkach: Przeczytane, 2015