Powrót na Wyspę Elfów

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Dzieci sztormu (tom 16)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Tilbake til Alveoya
romans, saga norweska
Amanda

Agnete jest świadkiem magicznego rytuału, w którym Ingela próbuje przyzywać ukochanego mężczyznę, by do niej wrócił. O chyba staje się zadość jej woli. Tego roku na Jomfruland wraca trzech mężczyzn. Jednym z nich jest syn Nielsa, Erich, przekupiony by pogrążyć w procesie Edvarda Falchenberga.Ale Erich jest nieobliczalny. Agnete czuje się zmuszona działać za plecami Marcela, by pomóc swojej przyjaciółce, Sophie. Nathanael , lekceważąc protesty matki, ofiarowuje Maren dom, co znowu prowokuje ludzkie gadanie.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie