Ciało mentalne

Wydawnictwo: D.K. "Ezoteric"
The mental body
83-919656-5-1
Fajdros

Świat idei najwyższych wytworzonych przez człowieka. Idee które tworzymy by zapanować nad materią i światem. Cała sfera kultury i tzw. nadświadomości. Wszystko, co człowiek jest w stanie objąć intelektem (trójkąt). Sfera chyba najcenniejsza dla człowieka który chce przekazywać myśl innym, gdyż to w oparciu o tę sferę przyjdzie mu się porozumiewać z innymi. Z niej wyłania się też on sam jako jednostka.

CrAxMaN | 2016-10-23

Seria o ciałach Powella jest niezbędna do przeczytania przez każdego adepta w rozwoju duchowym. Ukazuje duży przekrój myśli, filozofii i praktyk teozoficznych.

-Maat-Ka-Ra- | 2015-08-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 20 lipca 2015

Najsłabsza z trzech tego autora, którą miałam okazję czytać. Ale i tak polecam osobom mającym doświadczenia duchowe. Pomaga nie oszaleć.

fiolek_2702 | 2017-05-02
Ilona Adamczyk | 2016-05-09