Celebrytka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smak dorosłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
Celebrytka, czyli moje niezwykłe życie
Andzia

Wszystko zaczęło się od wygłupu… mówi tytułowa bohaterka powieści. Prywatnie Marcysia, przeciętnej urody licealistka, publicznie: pyskata małolata, gwiazda reklamy, dziewczyna przystojnego piłkarza z kadry narodowej… Bankiety, najdroższe ciuchy i kosmetyki, gwiezdny pył show-biznesu i wielkie gwiazdy w zasięgu ręki. Nieustanna obserwacja, niewybredne komentarze na „Mopsiku” i gorzkie łzy.

źródło opisu: www.skrzat.com.pl

źródło okładki: www.skrzat.com.pl

Ilość stron: 94
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce. Bardzo dobrze się to czyta dzięki wielu zabawnym sytuacjom z życia tytułowej celebrytki. Zostaje ona gwiazdą przypadkowo. Przechodzi do kolejnego etapu w jednym z programów typu talent show. Później staje się osobą publiczną, kontroluje prawie każdy swój krok.
Autorka świetnie napisała to dzieło. Ma mała objętość, ale pewnie większa byłaby nudna. Tu na każdej stronie coś się dzieje.
Polecam każdemu kto lubi krótkie historie z humorem.

Sylwia | 2013-09-03
Przeczytana: 10 czerwca 2013

Celebrytek w naszym świecie pełno, ale widząc ten tytuł na półce nie mogłam przejść obojętnie. Historia upadku na samo dno, czy też droga do wielkiej kariery, a może jedno i drugie ? – zastanawiałam się jeszcze przed rozpoczęciem lektury. Okazało się, że tytułowa celebrytka to młoda dziewczyna, która dla zabawy zjawiła się na jednym z castingów do popularnych programów rozrywkowych i jak to zwykle bywa z przypadkami, została zakwalifikowana do dalszego etapu. Tak rozpoczęła się jej droga na szczyt (dno?) Stała się rozpoznawalna, budziła emocje, jednak było to dla niej tylko zabawą. Wciąż prowadziła normalne życie, miała chłopaka, przyjaciół i codzienne problemy na głowie. Sytuacja ta zmienia się jednak diametralnie, gdy dociera do niej zaproszenie na spotkanie od osoby, o której dotychczas mogła tylko pomarzyć... nie od jakiegoś tam zwykłego celebryty, a od samej gwiazdy sportu. No i teraz akcja STOP. Jak myślicie, umówi się na niewinną kawę, czy wyrzuci zaproszenie do kosza i...

Wiśniowa | 2013-03-20
Przeczytana: 20 marca 2013

Bardzo lekka książka, napisana z poczuciem humoru. Polecam :)

Narnijka | 2012-09-06

Lekka w czytaniu, zabawna i błyskotliwa.

paradisecity99 | 2015-05-06
Przeczytana: maj 2015

Książka na jeden raz, przyjemna w czytaniu. Napisana z lekkim poczuciem humoru. Jeżeli chodzi o sam przekaz średnio mnie ujął, ale jak najbardziej polecam. :)

Hołka | 2015-09-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowa