Chleb własnego wypieku

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO

Chleb własnego wypieku czy to się może udać?TAK! Spróbuj, zobaczysz jakie to proste. Teraz chleb pieczony w domu udaje się zawsze. Własny chleb to:zmiana sposobu odżywiania, zupełnie nowe smaki, piękny zapach w całym domu,dodatkowa przyjemność dla całej rodziny.Eksperymentuj, próbuj różnych przepisów, korzystaj z dobrych i sprawdzonych rad, baw się z przyjaciółmi. Ponad 120 sprawdzonych przepisów na chleby tradycyjne i regionalne, pełnoziarniste, bezglutenowe, z dodatkami. A także na słodkie bułki, chałki i ciasta. Przepisy na pasty do chleba, potrawy z chleba.Dodatkowe informacje na temat produktów i urządzeń dostępnych na rynku. Bądź na czasie. Piecz i jedz domowy chleb!

Marta Bilewicz | 2012-03-13
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne