Przezwyciężyć kryzys. Spojrzenie z perspektywy wiary.

Seria: W poszukiwaniu pełni
Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Duchowość
religia
Paulina

Książka ukazująca kryzys z perspektywy wiary. Można ją wykorzystać jako tygodniowe rekolekcje, które można odbyć prywatnie rozważając pytania: Czym jest kryzys? Dlaczego przychodzi i jak go przeżywać? Jak odkryć jego wartość? To naturalne, że boimy się kryzysu i tego co ze sobą przynosi. Lękamy się towarzyszącego mu cierpienia, niepewności i bezradności. Czy jest to jednak jedyna prawda o kryzysie? Na szczęście nie. Wiara ukazuje go bowiem jako cenne doświadczenie w drodze ku duchowej dojrzałości.

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/694/Przezwyciezyc-kryzys.html

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/grafika/maxi694.jpg