Z jasnego nieba Pomysły i inspiracje do życia ziemskiego

Tłumaczenie: Radosław Biskup
Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
Aus heiterem Himmel
religia

Opat-prymas o. Notker Wolf (honorowy przedstawiciel rodziny benedyktyńskiej) opowiada szczerze i otwarcie o największych problemach życia, a także o małych sprawach codzienności - zarówno z punktu widzenia bywałego w świecie obserwatora, jak i z perspektywy człowieka, któremu wiele osób powierzyło swoje troski. Jego przemyślenia prowadzą go często do wdzięczności i dumy, uprzejmości, odwagi lub wiary - czasem w środku chaosu, czasem w momentach ciszy. Oto idee z jasnego nieba, które dają nam wiarę i siłę do życia.

źródło opisu: Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów, 2010

źródło okładki: http://www.tyniec.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!