W głąb misterium

Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
83-7354-162-4
religia
Jajeczko

Rekolekcje dla studentów prowadzone w 1973 roku przez ojca Piotra Rostowskiego odbiły się szerokim echem i stały swoistą legendą. Wiele osób, które w nich uczestniczyło, twierdzi, że mały niemal przełomowe znaczenie w ich życiu. Rzeczywiście, do dziś uderza niezwykła aktualność głoszonych wówczas nauk, choć od tego czasu minęło ponad trzydzieści lat. Dlatego też w niniejszym zbiorze postanowiliśmy przypomnieć je Państwu wierząc, że i dziś, podobnie jak wówczas, pomogą wielu odnaleźć swoją drogę.

źródło opisu: www.tyniec.com.pl

źródło okładki: www.tyniec.com.pl