9788320616026
motoryzacja

Praktyczny poradnik dotyczący budowy, eksploatacji i napraw samochodów Ford Focus (modele 1998 - 2004)z silnikami benzynowymi szesnastozaworowymi: 1,4 dm3 o mocy 55 kW (75 KM) typu Zetec-SE, 1,6 dm3 o mocy 74 kW (100 KM) typu Zetec-SE, 1,8 dm3 o mocy 85 kW (115 KM) typu Zetec-E,2,0 dm3 o mocy 96 kW(130 KM) typu Zetec-E,2,0 dm3 o mocy 127 kW (173 KM) typu Duratec-SToraz wysokoprężnymi turbodoładowanymi: o wtrysku pośrednim 1,8 dm3 o mocy 55 kW (75 KM) typu Endura, o bezpośrednim wtrysku paliwa 1,8 dm3 o mocy 66 kW (90 KM) typu Endura-TDDI,1,8 dm3 o mocy 74 kW (100 KM) i 1,8 dm3 o mocy 85 kW (115 KM) typu Duratorq-TDCI, wyposażonymi w skrzynki przekładniowe mechaniczne pięciobiegowe lub automatyczną czterobiegową.Dużym ułatwieniem w korzystaniu z książki są czytelne piktogramy towarzyszące opisom poszczególnych prac, informujące Czytelnika o stopniu trudności, czasochłonności, wpływie na bezpieczeństwo użytkowania, związane z ochroną środowiska, wchodzące w zakres przeglądu rejestracyjnego oraz zalecane do wykonania w stacji obsługi. Podano także plan obsługi technicznej zalecany przez producenta pojazdu oraz typowe niesprawności i sposoby ich usuwania

okruszek | 2010-08-10
Limka | 2011-07-03