Peugeot 206 Poradnik użytkownika

Wydawnictwo: WKŁ
832061418X
motoryzacja

Praktyczny poradnik dotyczący budowy, eksploatacji i napraw samochodów Peugeot 206, produkowanych od października 1998 roku, z silnikami benzynowymi 1,1 dm3 o mocy 44 kW (60 KM) 1,4 dm3 o mocy 55 kW (75 KM) 1,6 dm3 o mocy 65 kW (90 KM) 1,6 dm3 o mocy 80 kW (110 KM) i 2,0 dm3 o mocy 100 kW (136 KM) oraz wysokoprężnymi 1,4 dm3 o mocy 50 kW (70 KM) 2,0 dm3 o mocy 66 kW (90 KM), wyposażonych w skrzynki przekładniowe mechaniczne pięciobiegowe lub automatyczną czterobiegową. Dużym ułatwieniem w korzystaniu z książki są piktogramy towarzyszące opisom poszczególnych prac, informujące o stopniu trudności, czasochłonności, wpływie na bezpieczeństwo użytkowania, związane z ochroną środowiska, wchodzące w zakres przeglądu rejestracyjnego oraz zalecane do wykonania na stacji obsługi. Podano także plan obsługi technicznej, typowe niesprawności i sposoby ich usuwania oraz schematy instalacji elektrycznej.

Marian Pestka | 2013-11-01
maciek | 2013-06-28