Prus i inni. Prace ofiarowane profesorowi Stanisławowi Ficie

Wydawnictwo: Katolicki Uniwersytet Lubelski
alex

Tom dedykowany Stanisławowi Ficie w całości przedstawia się bardzo okazale, przy czym myślę nie tylko o jego objętości, ale także o wadze merytorycznej. Udało się bowiem w nim zgromadzić artykuły znakomitej większości współczesnych badaczy literatury polskiej okresu pozytywizmu - jest więc w dobrym sensie reprezentatywny dla tego środowiska.To będzie naprawdę piękny dar jubileuszowy dla Stanisława Fity.

(Z recenzji prof. dr hab. Andrzeja Z. Makowieckiego)

źródło opisu: książka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!