Prus i inni: prace ofiarowane profesorowi Stanisławowi Ficie

Wydawnictwo: Katolicki Uniwersytet Lubelski
83-7363-095-3
Paulina

Tom dedykowany Stanisławowi Ficie w całości przedstawia się bardzo okazale, przy czym myślę nie tylko o jego objętości, ale także o wadze merytorycznej. Udało się bowiem w nim zgromadzić artykuły znakomitej większości współczesnych badaczy literatury polskiej okresu pozytywizmu - jest więc w dobrym sensie reprezentatywny dla tego środowiska.To będzie naprawdę piękny dar jubileuszowy dla Stanisława Fity.

(Z recenzji prof. dr hab. Andrzeja Z. Makowieckiego)

źródło opisu: książka

Anna | 2012-12-15