Strategia Flirtu. 52 Przyjemne Sposoby Na Miłość

Wydawnictwo: Sensus
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Czułe słówka Od słowa do słowa&…, * Flirtuj spontanicznie i z klasą * Rozniecaj płomień i wzbudzaj fascynację * Przyciągaj miłość i zostań mistrzem flirtu Mały flircik jest dobry na wszystko. Jeśli jesteś osobą samotną, może osłodzić Ci nieciekawy wieczór. Jeśli masz partnera, podniesie temperaturę Waszego związku. Większość miejsc i okazji aż prosi się o flirt &—, musisz tylko nauczyć się je wykorzystywać. Możesz to robić w warzywniaku, na wyciągu narciarskim, w kol

irka1998 | 2017-01-06
Przeczytana: 2008 rok

Książka która pozwala odkryć w sobie nowe możliwości poznawania innych ludzi i uczy przełamywania nieśmiałości. Posiadam ja w swojej kolekcji i uważam że to ważna lektura dla każdej młodej osoby. Pozwala zwalczyć kompleksy, i uczy że nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi czy jakieś ew. porażki to nic strasznego. Polecam zarówno tym nieśmiałym i skromnym jak i osobom towarzyskim jako przewodnik w poszukiwaniu nowych kontaktów i kanałów dostępu do nieograniczonych zasobów innych ludzi którzy mogą ubogacić nasze życie.

Skowronek | 2017-06-07
litpawel | 2015-07-28