Choroby układu pokarmowego

Seria: Co Radzi Lekarz
Wydawnictwo: Świat Książki
zdrowie, medycyna

Choroby układu pokarmowego powoduje zła dieta, pospieszne jedzenie, brak ruchu, palenie, stres, nadwaga, spożywanie nadmiernych ilości alkoholu. W książce obok podstawowych informacji o funkcjonowaniu układu pokarmowego, znajdują się praktyczne porady, jak rozpoznać i zwalczać tzw. dolegliwości żołądkowe oraz jak postępować w przypadku zapalenia wątroby, trzustki czy kamicy żółciowej. Autorzy lekarze, radzą też, jakie zmiany należy wprowadzić w swoim trybie życia, by zapobiegać chorobom układu pokarmowego.

janwit82 | 2017-01-17
anoola | 2014-09-02