Potęga wizualizacji

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
838835115X
poradniki

Jest to książka o wojsku, pisana na żywo. Pierwsze linie tekstu powstały w 6-tym miesiącu pobytu w wojsku żołnierza służby zasadniczej. Nie jest to pamiętnik, ani powieść, nie pokazuje wojska od strony heroicznej i tradycyjnej, gdzie jest ono przedstawiane jako święta ostoja, albo element różnych uroczystości. Książka ta adresowana jest do wszystkich, szczególnie do tych, którzy w wojsku nie byli. Jest to próba pokazania klimatu, życia i obyczajów panujących w WP.

She-wolf | 2011-08-05
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam