Handlowanie to gra plus CD

Wydawnictwo: Kontrakt
poradniki

Książka ta zostałą napisana dla tych, którzy poszukują większej satysfakcji w roli handlowca, szanują swój zawód i chcą być profesjonalistami. Jest to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy obsługują klienta i sprzedają produkty swojej firmy.Specyfiką tej książki jest to, że dotyczy polskiego rynku, polskich klientów i polskich handlowców. Autorzy, korzystając z dziesięcioletniego doświadczenia w szkoleniu pracowników firm handlowych, opisują konkretne narzędzia:zjednywanie klienta i rozpoznawania jego potrzeb,radzenia sobie z grami kupieckimi,budowania profesjonalnej podstawy handlowej.   Handlowanie to sztuka zadowolenia klienta bez ulegania jego wygórowanym żądaniom. Do każdego klienta prowadzi jakaś droga, tylko nie zawsze handlowcy mają odwagę na nią wkroczyć.Na płycie VCD znajduje się film Debiuty handlowe , który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego, ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada, jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.Ukazane są typowe zachowania klientów, jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Ula | 2015-04-05
Przeczytana: 29 marca 2015

Książka jest rewelacyjna! Wysoka cena zwraca się kilkukrotnie, zaczynając od tego, że do samej książki na pewno warto zajrzeć ponownie i ponownie, aby ćwiczyć poszczególne umiejętności.
Bardzo cenię sobie aktualność tej książki, dopiero po skończeniu lektury, zwróciłam uwagę na rok jej wydania! Niestety, przy oglądaniu CD, rok wydania daje się bardzo we znaki :) Film to powtórzenie różnych technik z książki, ale dla mnie obejrzenie go jest nieosiągalne.

Damian Haftkiewicz | 2015-11-03
Przeczytana: 01 listopada 2015

Jestem osobą, która od ponad 20 lat pracuje w handlu. Od 7 lat zarządzam swoją firmą. Mimo ogromnego doświadczenia w praktyce na "Handlowanie to gra" natrafiłem dopiero teraz. Otworzyła mi oczy na wiele aspektów, z którymi wcześniej spotkałem się (a i owszem), ale nie zdawałem sobie sprawy z ich wagi. Polecam tym początkującym, jak i doświadczonym handlowcom.

thigrand | 2014-08-10
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Książka świetna. Mimo, że powinna być obszerniejsza.

infrared | 2015-05-14
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 14 maja 2015

Bardzo dobra pozycja.
Chyba większość (zwłaszcza niezainteresowana tematem) słysząc o książkach o tym, jak skutecznie sprzedawać, myśli o pseudonaukowych banialukach, jak wcisnąć klientowi jak najwięcej za jak najwięcej.
Tymczasem ta książka mówi głównie o budowaniu pozytywnych relacji z klientem. Nie każda rozmowa handlowa musi się zakończyć sukcesem, żeby była pozytywna, tak samo nie każda pozytywnie zakończona sprzedaż jest sukcesem. Autorzy bardzo dokładnie opisują, że nie warto iść po trupach do celu, bo długofalowo nie przynosi to korzyści.
Przedstawione są tu zarówno informacje o tym, jak radzić sobie z różnymi typami klientów, jak prawidłowo reagować na krytykę, jak prowadzić rozmowę, żeby była wartościowa nawet bez finalizacji sprzedaży, jak również o tym, co zrobić, żeby nie dać się "zatruć" i nie ulegać "grze klientów" - co zwłaszcza dla handlowców ze stażem może mieć znaczenie.
Wszystko napisane przystępnym, potocznym językiem, czyta się szybko i z uśmiechem.
Cena może...

Leszek Rymarczyk | 2012-08-04
Przeczytana: sierpień 2012

Przede wszystkim jest to książka, która pomogła mi nauczyć się słuchać i zadawać pytania. Poza tym jest bardzo motywująca do działania. Polecam.

silent | 2013-12-04
Przeczytana: 03 grudnia 2013

Godna polecenia, treściwa książka. Autor wie o czym pisze i nie owija w bawełnę jak to w wielu tytułach z tej tematyki się spotyka.

Łukasz Chrzanowski | 2012-03-24

To podstawa jeśli chodzi o sprzedaż. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy zajmują się sprzedażą.

Maciej | 2013-01-07

Abecadło skutecznego zaspokajania potrzeb konsumentów i nie tylko...
Obowiązkowa lektura każdego kto ma do czynienia z problemem komunikowania się przy sprzedaży lub kupnie czegokolwiek.
Polecam!

Marcin | 2013-07-18

Biały kruk dla formułowania pytań i zachowań z klientem.

hcrzeznik | 2013-12-31
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Polecam dla sprzedażowych analfabetów :-)