Dworek pod malwami

Cykl: Dworek pod Malwami (tom 1)
Wydawnictwo: Pi

Barwna i pasjonująca opowieść o niezwykłych losach wielopokoleniowej rodziny z Podlasia. Z początkiem XX stulecia w spokojne życie ziemiańskiej rodziny z Kalinówki wkroczy Wielka Historia. Na tle burzliwych wydarzeń poznajemy losy poszczególnych przedstawicieli rodu. Pogna ich w daleki świat, staną przed trudnymi wyzwaniami. Nowe doświadczenia przyniosą rozczarowania, nadzieje i tęsknoty. Nie...

Pogna ich w daleki świat, staną przed trudnymi wyzwaniami. Nowe doświadczenia przyniosą rozczarowania, nadzieje i tęsknoty. Nie zniszczą jednak miłości – tej niezwykłej siły napędzającej wszystko, co dobre i piękne. Nawet daleko od domu będą pamiętali, że najważniejszy dla nich jest rodzinny dworek wśród kwitnących malw.

Fascynująca, pełna ciepła, porywająca polska saga – o namiętnościach,
skrywanych rodzinnych tajemnicach i przede wszystkim o miłości.

źródło opisu: wydawnictwopi.pl

źródło okładki: http://www.sagapodlaska.pl/home.html