Sekrety makijażu

978-83-933727-0-6
makijaż, poradnik
poradniki
Eveleen

Z książki SEKRETY MAKIJAŻU można dowiedzieć się, co się kryje pod określeniem "dobry makijaż". Zawiera ona mnóstwo cennych informacji na temat produktów, odpowiednich dla danej kobiety i porady, w jaki sposób je dobierać i stosować. Wiedza teoretyczna i praktyczne wskazówki opisane w książce pomogą bawić się makijażem i tworzyć różne jego wersje, w zależności od indywidualnych cech urody, wieku, a także okoliczności. Autorka i makijażystka Eryka Sokólska zdradza w niej swoje zawodowe triki – dzięki którym można wykonać makijaż wydobywający i podkreślający atuty urody, a tuszujący niedoskonałości.
W książce oprócz modelek wystąpiło dwadzieścia gwiazd. Kobiety te na co dzień widuje się w telewizji i na okładkach kolorowych pism.

źródło opisu: http://sekretymakijazu.pl/index.html

źródło okładki: http://sekretymakijazu.pl/index.html

Eveleen | 2012-08-14

bardzo dobry poradnik na rozpoczęcie przygody z makijażem - pani Eryka przystępnym językiem opisuje po kolei poszczególne jego etapy i co robić :). Brakuje mi tam wszakże kilku informacji, ale i tak nie zmienia to faktu, że to bardzo przydatna książka. Polecam!

kasia0216 | 2013-03-24

Książka bardzo mnie zaskoczyła,niestety negatywnie:(

Nie wniosła nic nowego,bardzo proste porady,być może będzie pasowała osobom totalnie zielonym w temacie

Jestem rozczarowana

Kamilla | 2013-05-09
Na półkach: Teraz czytam

Witam

Mogę komuś sprzedać taką książkę ponieważ mam dwie jedną w tym jedną nie używaną oryginalnie zapakowaną BARDZO TANIO
POLECAM ;)

Paulina | 2017-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Autorka doradza, jak zrobić dobry makijaż. Polecam.

CuriousSoul | 2017-04-24
Martyna | 2015-10-06