Makijaż fotograficzny

Wydawnictwo: Estetyka
hobby

Chcesz wiedzieć co zrobić, aby na zdjęciu wyglądać jak modelka z okładki kolorowego magazynua Eryka Sokólska i Jacek Grąbczewski pokazali jak wyglądać pięknie nie tylko na zdjęciach, ale również w rzeczywistości. Przekazali wiele praktycznych porad na temat profesjonalnego makijażu fotograficznego i zdradzili makijażowe triki przydatne na co dzień. W książce znajdziesz: informacje teoretyczne i praktyczne o makijażu profesjonalnym, zdjęcia instruktażowe, 60. metamorfoz aktorek, piosenkarek i modelek z opisem jak wykonać makijaż krok po kroku. Dowiesz się również: w jaki sposób zatuszować niedoskonałości, podkreślić zalety i dobrać idealny, niepowtarzalny typ makijażu na każdą okazję, wszystkiego na temat rodzajów profesjonalnych akcesoriów, kosmetyków i sposobów ich aplikacji.

Aisha913 | 2014-08-09
melancholijnie | 2013-11-04