Tylko zołzy robią karierę

Tłumaczenie: Anna Boniszewska
Wydawnictwo: G+J
am-BITCH-ous : learn to be her now
978-83-61299-08-0
kariera, praca, kobieta
poradniki
Martka88

Tytułowa zołza nie jest egoistką, jędzą ani złą żoną. To kobieta niezależna, która zarabia na siebie, ma silną pozycję i jest traktowana z uznaniem i szacunkiem. Ambitnie wykorzystuje swoje talenty i realizuje marzenia. Pozostaje przy tym wierna sobie. Nie rezygnuje ze szczęścia w życiu osobistym i emanuje kobiecością. W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę:" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własne wartości.

justiwe156 | 2016-07-22
Na półkach: Przeczytane, Psychologia
Przeczytana: 22 lipca 2016

"W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własnej wartości. Debra Conderm przekona cię, że warto mieć ambicję, a życie osobiste i karierę zawodową można harmonijnie ze sobą pogodzić. Obawy i wątpliwości przemienisz w sukces, odnajdziesz swoją pasję w pracy.
Poznaj zasady zołzy:
-stań do rywalizacji
-jeśli straciłeś okazję, popraw się
-zawsze proś o więcej
-bądź rozbrajająca
-zapomnij o "Tak, ale"
-ufaj swojej intuicji"

Tak wydawca zachęca do sięgnięcia po tę książkę. Jest w niej kilka bardzo przydatnych rad i sposobów radzenia sobie w wielkim świecie biznesu, jednak żeby je odnaleźć trzeba się natrudzić. Cały poradnik jest zbyt przegadany, niekonkrertny i przesadnie emocjonalny. Mimo to warto było ją przeczytać i spojrzeć na temat kobiet w biznesie z punktu widzenia autorki.

Zawiera wiele cennych przykładów na to jak zrobić karierę – wynegocjować coś, ogólnie jak dostać to co się chce osiągnąć. Warto ją przeczytać, polecam każdemu kogo tak jak mnie interesuje temat kariery.

evax | 2012-09-30
Przeczytana: 2011 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,,Tytułowa zołza nie jest egoistką, jędzą ani złą żoną. To kobieta niezależna, która zarabia na siebie, ma silną pozycję i jest traktowana z uznaniem i szacunkiem. Ambitnie wykorzystuje swoje talenty i realizuje marzenia. Pozostaje przy tym wierna sobie. Nie rezygnuje ze szczęścia w życiu osobistym i emanuje kobiecością. W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własne wartości,,

Źródło : http://www.empik.com/tylko-zolzy-robia-kariere-condren-debra,prod1510340,ksiazka-p

xXxCrystalxXx | 2011-09-21

Po prostu trochę nudna jak dla mnie...

paula2210 | 2017-11-28
paola | 2014-03-31