Tylko zołzy robią karierę

Tłumaczenie: Anna Boniszewska
Wydawnictwo: G+J
am-BITCH-ous : learn to be her now
978-83-61299-08-0
kariera, praca, kobieta
poradniki
Martka88

Tytułowa zołza nie jest egoistką, jędzą ani złą żoną. To kobieta niezależna, która zarabia na siebie, ma silną pozycję i jest traktowana z uznaniem i szacunkiem. Ambitnie wykorzystuje swoje talenty i realizuje marzenia. Pozostaje przy tym wierna sobie. Nie rezygnuje ze szczęścia w życiu osobistym i emanuje kobiecością. W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę:" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własne wartości.

justiwe156 | 2016-07-22
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 22 lipca 2016

"W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własnej wartości. Debra Conderm przekona cię, że warto mieć ambicję, a życie osobiste i karierę zawodową można harmonijnie ze sobą pogodzić. Obawy i wątpliwości przemienisz w sukces, odnajdziesz swoją pasję w pracy.
Poznaj zasady zołzy:
-stań do rywalizacji
-jeśli straciłeś okazję, popraw się
-zawsze proś o więcej
-bądź rozbrajająca
-zapomnij o "Tak, ale"
-ufaj swojej intuicji"

Tak wydawca zachęca do sięgnięcia po tę książkę. Jest w niej kilka bardzo przydatnych rad i sposobów radzenia sobie w wielkim świecie biznesu, jednak żeby je odnaleźć trzeba się natrudzić. Cały poradnik jest zbyt przegadany, niekąkrertny i przesadnie emocjonalny. Mimo to warto było ją przeczytać i spojrzeć na temat kobiet w biznesie z punktu widzenia autorki.

Tytuł: uwielbiam książki o karierze, uważam, że jest najważniejsza w życiu każdego.

Autor: z notatki na okładce wiem, że autorka ma wiedzę profesjonalną na ten temat, a to jest główny powód dla którego czytam coś, co zawiera wiedzę.

Opis na okładce: bardzo fajny, zachęcił mnie do kupna tej książki.(cena 9 zł)

Treść: lektura tej książki zajmuje trochę czasu, bo skłania do refleksji. Jednym tchem nie da się tego przeczytać, bo należy się zastanowić nad jej treścią, przemyśleć itp. Wbrew pozorom nie jest to poradnik (tak myślałam po przeczytaniu tytułu i opisu na okładce, ale nawet gdyby to był poradnik to nie zniechęciłabym się do czytania, ponieważ tego typu lektury też są potrzebne). Jest napisana lepiej od poradników, przynajmniej takie jest moje zdanie. Zawiera wiele cennych przykładów na to jak zrobić karierę – wynegocjować coś, ogólnie jak dostać to co się chce osiągnąć. Warto ją przeczytać, polecam każdemu kogo tak jak mnie interesuje temat kariery.

evax | 2012-09-30
Przeczytana: 2011 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,,Tytułowa zołza nie jest egoistką, jędzą ani złą żoną. To kobieta niezależna, która zarabia na siebie, ma silną pozycję i jest traktowana z uznaniem i szacunkiem. Ambitnie wykorzystuje swoje talenty i realizuje marzenia. Pozostaje przy tym wierna sobie. Nie rezygnuje ze szczęścia w życiu osobistym i emanuje kobiecością. W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własne wartości,,

Źródło : http://www.empik.com/tylko-zolzy-robia-kariere-condren-debra,prod1510340,ksiazka-p

xXxCrystalxXx | 2011-09-21

Po prostu trochę nudna jak dla mnie...

paola | 2014-03-31
Edyta Zając | 2014-01-04