Cały Clinton. Wspomnienia doradcy prezydenta

Tłumaczenie: Grzegorz Woźniak
Wydawnictwo: Magnum
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
All too human. A political education
Bielsko

Głośny pamiętnik byłego doradcy prezydenta, który przez cztery lata w Białym Domu i wcześniej przez rok w czasie kampanii wyborczej był zawsze kilka kroków od Billa Clintona. Autor opowiada nie tylko o ludzkich słabościach człowieka piastującego najwyższy urząd w państwie, ale także o mechanizmach walki o ten urząd i sprawowania władzy. Książka w 1999 roku weszła na pierwsze miejsca amerykańskich list bestsellerów, bijąc popularnością słynne wspomnienia Moniki Lewinsky. George Stephanopoulos jest obecnie profesorem gościnnie wykładającym w Columbia University i komentatorem politycznym ABC News. Mieszka w Nowym Jorku.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/showbook.php?id=76

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/showbook.php?id=76