Johnny Depp. Sekretne życie

Okładka książki Johnny Depp. Sekretne życie Nigel Goodall
Okładka książki Johnny Depp. Sekretne życie
Nigel Goodall Wydawnictwo: Pascal biografia, autobiografia, pamiętnik
The Secret World of Johnny Depp: The Intimate Biography of Hollywood's Best-Loved Rebel
Pascal
2012-09-05
2012-09-05
9788376420615
biografia Johnny Depp

Sparrow z arachnofobią

Biografia jednego z najbardziej znanych współcześnie aktorów, grającego nietypowe postacie i ukazującego wysokie umiejętności aktorskie.

Książka ukazuje kulisy filmów, w których grał Johnny Depp, jak i opisuje jego młodość oraz prywatne opinie na świat. Pozycja uwzględnia również dużo byłych miłości aktora i relacji na różnych etapach znajomości.

Spodobało mi się podejście bohatera do aktorstwa oraz niektóre wypowiedzi na temat społeczeństwa i samego siebie. Bardzo interesujące kulisy filmów, w których brał udział oraz fakty z młodości.

Jako osoba znająca kilka filmów z Deppem oraz niewiele wiedząca o nim ponad to z zaciekawieniem czytałam tę pozycję.

Spodobało mi się...

Książka zawiera za dużo opisów filmów szczególnie tych, których i tak nie było w kinach. Dodatkowo wręcz szczegółowy opis każdej następnej dziewczyny Deppa, niepotrzebne to wogle.

Uwielbiam Johnnego Deppa i kiedy znalazłem tą książkę w ksiegarni postanowiłem ją sobie kupić.

Czytając życiorys tego Pana, nie zawiodłem się, jest tam wiele ciekawych informacji o jego życiu. I o tym jakim jest naprawdę człowiekiem.

Kazdy kto lubi Johnnego powinien zajrzeć do tej książki.

Gorąco polecam :)

Kazdy kto lubi Johnnego powinien zajrzeć do tej książki.

Gorąco polecam :)

Biografia Johnny Depp Sekretne życie jest oceanem wiedzy na temat Johnny'ego. Można się z niej dowiedzieć wszystkiego o filmach w których zagrał, życiu miłosnym, jego przyjacielach, dzieciństwie i wiele innych, różnych informacji. Czyta się ją bardzo dobrze i szybko. Na końcu znajdują się cztery przydatne dodatkowe działy: Notki, Słowniczek filmowy, Filmografia i Nagrody i nominacje. To najlepsza książka jaką do tej pory przeczytałam. Napewno nie jeden fakt z życia tego wybitnego aktora zaskoczy czytelnika. Gorąco polecam.

Biografie często odrzucają ze względu na monotonny język i naszpikowanie datami, ale w tym wypadku książka napisana jest na tyle dobrze, że nadąża za swoim głównym bohaterem. Prawie 500 stron o Johnnym Deppie może brzmieć zniechęcająco, ale warto się za nie zabrać, bo tę pozycję szalenie przyjemnie się czyta.

Nie lubię czytać biografii, ale ta naprawdę wciąga, bo i postać wybitna i historia życia ciekawa. Od buntownika i imprezowicza do wybitnego aktora, który potrafiłby pewnie nawet zagrać sedes z charakterystycznym dla siebie urokiem. Ciekawa, lekko i spójnie napisana biografia.

Dobra biografia jednego z moich ulubionych aktorów. Trochę zbyt dużo szczegółowych opisów filmów, cytatów i wątków pobocznych, ale mimo to książka jest interesująca, w szczególności rozdziały o filmach - ,,Piraci z Karaibów". Zawiera dużo ciekawostek.

uwielbiam Deppa od zawsze, od pierwszego filmu. jest znakomitym aktorem, który bawi się swoją pracą, a jego każda współpraca z Burtonem znaczy dla mnie tyle, co kilogram żelków i wiadro pomarańczy, czyli czyste szczęście i uśmiech od ucha do ucha. nie chodzi o sam jego wizerunek i to, że jest przystojny; jego sekret tkwi w szczerości, swobodzie i dystansie do wszystkiego.

bardzo byłam ciekawa jego biografii. co prawda, znałam wiele faktów z jego życia już wcześniej, bo zawsze ciekawią mnie losy ulubionych aktorów, ale chciałam dowiedzieć się czegoś nowego. dzięki książce Goodalla mogłam to zrobić. autor w lekki, przyjemny sposób opisuje karierę aktora, każdy film i towarzyszące mu zdarzenia, konflikty, ciekawostki, przeżycia Deppa. fajnie było się dowiedzieć czegoś więcej o kręceniu 'Edwarda Nożycorękiego' czy tworzeniu 'Gnijącej Panny Młodej' oraz osobach mu bliskich - Burtonie czy Ryder.

myślę, że każdego fana aktora ucieszy ta pozycja pełna ciekawostek i zdjęć. Depp to postać kontrowersyjna również przez swój wybuchowy temperament, co nie zostaje ani pominięte, ani wybielone, co mi się bardzo podobało.

polecam. :)

Bardzo lubię Deppa jako aktora więc z chęcią sięgnęłam po jego biografię. Tytuł jest mylący, mało w książce jest o prywatnym życiu Deppa. Goodall skupia się głównie na jego pracy - znajdzie się więc dużo smaczków z planu, wypowiedzi aktorów współpracujących z Deppem. Jest także dużo zabawnych historii z jego życia. Dla mnie książka fajna, lekka.
Można się z niej dowiedzieć jak aktor przygotowywał się do swoich ról, kim się inspirował tworząc kolejne kreacje.

Można się z niej dowiedzieć...

• Biografie
  • Chcę kupić