Homoseksulalizm Czym jest ? Do czego prowadzi ?

Tłumaczenie: Kinga Cimer
Wydawnictwo: M
Homosexuel gui es-tu? Ou vas-tu?
83-85541-23-3
homoseksualizm
Aiko_Nowaki

Homoseksualizm - ogromny znak zapytania. Dotyka wielu z nas. Czasem krzywdzi. Jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi, którzy przeżywają homoseksualizm mimo woli i tymi, którzy dobrowolnie go wybierają, często powodowani zwykłym snobizmem. Pochodzą z różnych środowisk, wykonują różne zawody... Czegóż się im nie zarzuca! Są odtrąceni, wyszydzani, izolowani, zamykani w gettach, bez wahania rzuca...

Czegóż się im nie zarzuca! Są odtrąceni, wyszydzani, izolowani, zamykani w gettach, bez wahania rzuca się w nich pierwszy kamień. Autor zwraca się do czytelnika: ''Chcę cię prosić, abyś nie traktował ich ani jak przestępców, ani jak bohaterów, ale abyś po prostu rozpoznał w nich, tak jak w każdym z nas, dzieci Boże''.

Książka jest wynikiem wielu rozmów, dyskusji i zwierzeń, gromadzonych przez prawie dziesięć lat. Stanowi próbę przyjrzenia się problemowi homoseksualizmu przez pryzmat miłości.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie